Recent erkende clubrecordverbeteringen AV Spado

LET OP: Behalve clubrecords bestaan er ook besten-allertijden-lijsten. Heb je een prestatie geleverd, die op de besten-allertijden-lijsten thuis hoort. Meld die prestatie dan hier aan! Een clubrecord meld je hier aan.

De beste-allertijden-lijsten voor A-/B-junioren /Senioren /Masters worden , net als de clubrecords actueel gehouden. Vanaf baanseizoen 2003 moeten de atleten dit, net als bij de clubrecords, aanmelden. Het is namelijk onmogelijk geworden alle prestaties terug te vinden, daar de uitslagen van baanwedstrijden vaak niet meer naar SPADO opgestuurd worden. Daarom een dringende oproep alle prestaties aan te melden die in aanmerking kunnen komen. Ook C-junioren kunnen op die lijsten terecht komen. 

In navolging van de IAAF-erkenning van wereldrecords op de weg, worden per 1-9-2003 clubrecords op de weg erkend. Voorwaarde voor erkenning als officïeel clubrecord is wel, dat de prestatie geleverd moet zijn tijdens een wedstrijd, waarvan het parcours officïeel is nagemeten en in de buurt van de huidige beste prestatie. Dit moet aangetoond kunnen worden! Op de website van de KNAU staat een lijst van gecertificeerde parcoursen. Voor de afstanden, waarop records erkend kunnen worden: zie het reglement.

Aanvragen records voor C-D-junioren en pupillen verlopen via de trainers/trainsters, de oudere categorieën vragen zelf hun record aan!

Lees het reglement!

De laatste verbeteringen van clubrecords zie je hieronder

 
60m  horden indoor VSen Isa Videler 9"13 Lawrence (Kansas VS) 02-12-2017  
60m  horden indoorMB Amy Hasselton 9"16 Apeldoorn 03-12-2017  
200m  indoor M55 Corné Haast 22"82 Apeldoorn 03-12-2017  
verspringen indoor JB Fabian Biondina 6.35 m Apeldoorn 03-12-2017  
           
           
kogelstoten indoor V F20 Joyce van Bavel 7.19 m Bergen op Zoom 28-10-2017  
60m horden indoor M35-45 Frank Bossers 11"40 Dordrecht 28-10-2017  
60m indoor M35-45 Frank Bossers 8"25 Dordrecht 28-10-2017  
polshoog indoor MD/MC/MB Lotte Haest 3.24 m Bergen op Zoom 28-10-2017  
polshoog indoor JD Jip Haest 3.64 m Bergen op Zoom 28-10-2017  
kogelstoten indoor MD Lotte Haest 14.29 m Bergen op Zoom 28-10-2017  
kogelstoten V F20 Joyce van Bavel 8.66 m Bergen op Zoom 30-09-2017  
discuswerpen MD Lotte Haest 37.89 m Breda 07-10-2017  
4 x 400m M45 Bart Langenberg, Jacques de Groot, Léonhard van Egeraat, Johnny Sinke 5'10"08 Bergen op Zoom 30-09-2017  
hoogspringen M60 Léonhard van Egeraat 1.20 m Bergen op Zoom 30-09-2017  
discuswerpen M60 Léonhard van Egeraat 18.23 m Bergen op Zoom 30-09-2017  
400m M60 Léonhard van Egeraat 1'19"52 Bergen op Zoom 30-09-2017  
verspringen M60 Léonhard van Egeraat 3.33 m Bergen op Zoom 29-09-2017  
kogelstoten M55 Johan van den Berg 8.43 m Bergen op Zoom 29-09-2017  
Zweedse Estafette M Sen Guus Nijkamp 2'01"15 Naaldwijk 17-09-2017  
  Joost Dumas        
  Martin Oonincx        
  Sven van Merode        
discuswerpen MD Lotte Haest 37.57 m Amsterdam 03-09-2017  
60m horden MD Trijntje van Elzakker 9"52 Amsterdam 03-09-2017  
1000m hindernis MD Anouk Verdaasdonk 3'31"89 Amsterdam 03-09-2017  
polshoog JC Jip Haest 3.53 m Beveren (B) 02-09-2017  
kogelslingeren M40 Marco Fokke 25.75 m Vlaardingen 20-08-2017  
800m MA/VSen Anouk Prop 2'13"08 Gent (B) 21-07-2017  
3000m steeple MA/VSen Anouk van Gils 11'31"47 Utrecht 14-07-2017  
400m horden MA/VSen Isa Videler 1'00"88 Utrecht 15-07-2017  
200m MB/MA/VSen Suzanne van Eijck 25"41 Utrecht 15-07-2017  
110m horden MSen Wicher Nijkamp 14"69 Utrecht 16-07-2017  
hoog JA/MSen Sven van Merode 2.16 m Utrecht 16-07-2017 1e NK
800m MC Meike Verdaasdonk 2'22"33 Uden 09-07-2017 2e NK
kogelslingeren M40 Marco Fokke 25.52 m Bergen op Zoom 08-07-2017 2e NK
kogel M45 Koen Haest 9.70 m Bergen op Zoom 08-07-2017 2e NK
1 Engelse Mijl M45-M55 Jacques de Groot 5'55"95 Bergen op Zoom 08-07-2017 2e NK
kogelslingeren JA Stephan Huis in 't Veld 54.81 m Bergen op Zoom 08-07-2017 2e NK
polshoog MD/MC Lotte Haest 3.26 m Bergen op Zoom 08-07-2017  
100m horden MB Charlie van Gorkum 14"70 Vught 02-07-2017  
200m MB Suzanne van Eijck 25"60 Vught 02-07-2017  
400m MA Isa Videler 56"77 Vught 02-07-2017 3e NK
110m horden JB Guus Nijkamp 14"28 Vught 02-07-2017 2e NK
kogelslingeren JA Stephan Huis in 't Veld 54.71 m Vught 02-07-2017 2e NK
400m horden MA Isa Videler 1'01"17 Vught 01-07-2017 1e NK
HinkStapSprong JB Fabian Biondina 13.69 m Vught 01-07-2017 2e NK
Halve Marathon M55 Kees van Oevelen 1u27'21" Roosendaal 25-06-2017  
100m Mannen T20 Nahum Buinsters 13"82 Stadskanaal 24-06-2017  
ver M55 Jacques de Groot 3.78 m Zevenbergen 25-06-2017  
polshoog MD/MC Lotte Haest 3.21 m Zundert 23-06-2017  
5 km weg MD/MC Laureen Dudink 24'51" Rijsbergen 17-06-2017  
5 km weg JC Fabio Dudink 20'09" Rijsbergen 17-06-2017  
kogel Vrouwen F20 Joyce van Bavel 6.93 m Bergen op Zoom 17-06-2017  
800m Vrouwen T20 Joyce van Bavel 3'16"30 Bergen op Zoom 17-06-2017  
200m MB Suzanne van Eijck 25"63 Leiden 17-06-2017  
hoog JA Sven van Merode 2.13 m Leiden 17-06-2017  
polshoog V35 Yvette Caldenhove 3.30 m Veenendaal 18-06-2017  
Zweedse Estafette Charlie van Gorkum 2'17"91 Veenendaal 18-06-2017
  Laura van Haaften      
Anouk Prop      
Isa Videler      
100m horden MB Charlie van Gorkum 14"71 Tilburg 05-06-2017  
110m horden JB Guus Nijkamp 14"36 ev. Tilburg 05-06-2017  
100m M Sen/JA Jim van Gorkum 10"80 Tilburg 05-06-2017  
1000m steeple MD Anouk Verdaasdonk 3'40"62 Barendrecht 01-06-2017  
3000m steeple V Sen/ MA Anouk van Gils 3.20 m Alphen a/d Rijn 28-05-2017  
polshoog V35 Yvette Caldenhove 3.20 m Alphen a/d Rijn 28-05-2017  
4 x 400m V Sen. Suzanne van Eijck 4'00"15 Alphen a/d Rijn 28-05-2017  
  Laura van Haaften        
  Anouk Prop        
  Isa Videler        
200m MB Suzanne van Eijck 25"71 Oordegem 28-05-2017  
200m M Sen/JA Jim van Gorkum 21"94 Oordegem (B) 27-05-2017  
100m M Sen/JA Jim van Gorkum 10"84 Oordegem (B) 27-05-2017  
60m horden MD Trijntje van Elzakker 9"55 Zierikzee 27-05-2017  
60m horden MD Trijntje van Elzakker 9"56 Gorinchem 25-05-2017  
200m MB Suzanne van Eijck 25"84 Someren 21-05-2017  
100m MB Suzanne van Eijck 12"43 Someren 21-05-2017  
100m M55 Corné Haast 13"96 Dongen 17-05-2017  
400m M55 Corné Haast 59"04 Dongen 17-05-2017  
speerwerpen VSen/MA Emma van Arendonk 46.21 m Lisse 13-05-2017  
kogelslingeren M35 Mickel van Eekeren 32.61 m Utrecht 12-05-2017  
kogelslingeren JA Stephan Huis in 't Veld 53.85 Utrecht 12-05-2017  
100m M55 Corné Haast 14"00 Breda 12-05-2017  
speerwerpen VSen/MA Emma van Arendonk 45.17 m Drunen 07-05-2017  
4 x 100m M45 Frank Bossers, Armand Kertzman, Corné Haast, Jacques de Groot 57"44 Vlaardingen 07-05-2017  
ver M45 Frank Bossers 5.19 m Vlaardingen 07-05-2017  
100m M45 Frank Bossers 13"16 Vlaardingen 07-05-2017  
kogelslingeren JA Stephan Huis in 't Veld 53.25 m Boskoop 22-04-2017  
hinkstapsprong M35-45 Frank Bossers 10.91 m Naaldwijk 21-04-2017  
polshoog MD Lotte Haest 2.86 m Breda 20-04-2017  
gewichtwerpen M35 Mickel van Eekeren 9.18 m Eeklo (B) 08-04-2017  
60m horden MD Trijntje van Elzakker 9"89 Amersfoort 17-04-2017  
kogelslingeren M40 Marco Fokke 25.43 m Steenbergen 08-04-2017  
polshoog indoor MD/MC/MB Lotte Haest 3.00m Dordrecht 18-03-2017  
hoog indoor M35-45 Frank Bossers 1.40 m Dordrecht 18-03-2017  
polshoog indoor JC Jip Haest 3.40 m ev. Dordrecht 18-03-2017  
60m indoor MD Trijntje van Elzakker 8"44 Amsterdam 18-02-2017  
60m horden indoor MD/MC Trijntje van Elzakker 9"38 Amsterdam 18-02-2017  
ver indoor M35-45 Frank Bossers 5.22 m Hoboken (B) 20-02-2017  
60m indoor M35-45 Frank Bossers 8"39 Hoboken (B) 20-02-2017  
200 m indoor MB/MA/VSen Suzanne van Eijck 25"51 video Apeldoorn 18-02-2017 3e NK MB
60m indoor MB Charlie van Gorkum 7"98 ev. video Apeldoorn 19-02-2017  
800m indoor MA Anouk Prop 2'13"60 video Apeldoorn 19-02-2017 3e NK MB
60m horden indoor JB Guus Nijkamp 8"31  video Apeldoorn 18-02-2017  
3000m indoor JB Norbert Weijenberg 9'08"75 Apeldoorn 18-02-2017  
200m indoor JA/MSen Jim van Gorkum 22"43 video Apeldoorn 18-02-2017  
200 m indoor MB Suzanne van Eijck 26"00 Apeldoorn 12-02-2017  
10k weg MA Sanne van Gils 38'50" Schoorl 12-02-2017  
1500m indoor MB Anouk van Gils 4'44"65 Apeldoorn 11-02-2017 3e NK VSen
HSS indoor M35-45 Frank Bossers 11.24 m Apeldoorn 03-02-2017 1e NK M45
60m horden indoor JB Guus Nijkamp 8"44 Apeldoorn 28-01-2017  
60m indoor MB Charlie van Gorkum 7"98 Apeldoorn 28-01-2017  
50m indoor MB/MA/VSen Suzanne van Eijck 7"01 Utrecht 20-01-2017  
60m horden indoor MD/MC Trijntje van Elzakker 9"53 Apeldoorn 21-10-2017  
60m indoor MB Charlie van Gorkum 8"04 Gent (B) 15-01-2017  
60m indoor JA/MSen Jim van Gorkum 6"95 Gent (B) 15-01-2017  
200m indoor MB Suzanne van Eijck 26"23 Gent (B) 14-01-2017  
polshoog indoor JC Jip Haest 3.40 m Dordrecht 14-01-2017  
60m indoor M55/M50 Bart Langenberg 9"44 Dordrecht 14-01-2017  
50m indoor M55/M50 Bart Langenberg 8"02 Dordrecht 14-01-2017  
60m indoor JA/MSen Jim van Gorkum 6"99 Amsterdam 08-01-2017  
60m indoor MB Suzanne van Eijck 8"04 Utrecht 06-01-2017  
polshoog indoor MD/MC Lotte Haest 2.86 m Utrecht 23-12-2016  
60m horden indoor MD Trijntje van Elzakker 9"85 Zoetermeer 17-12-2016  
HSS indoor M35-45 Frank Bossers 11.10 m Zoetermeer 10-12-2016  
ver indoor M35-45 Frank Bossers 5.19 m Zoetermeer 10-12-2016  
speer indoor JC pup. Yenairo de Deugd 14.80 m Halsteren 29-10-2016  
           
kogel indoor MB pup. Nina Vaudo 6.81 m Halsteren 29-10-2016  
kogel indoor V F20 Joyce van Bavel 7.14 m Halsteren 29-10-2016  
polshoog indoor M35/40 Koen Haest 2.83 m Dordrecht 29-10-2016  
polshoog indoor MD Lotte Haest 2.63 m Dordrecht 29-10-2016  
polshoog indoor JC Jip Haest 3.33 m Dordrecht 29-10-2016  
polshoog MD Lotte Haest 2.56 m Breda 27-10-2016  
polshoog indoor JC Jip Haest 3.00 m Zoetermeer 09-10-2016  
10k weg Sanne van Gils 38'57" Breda 02-10-2016  
5k weg Sanne van Gils 19'13" Breda 02-10-2016  
kogel V F20 Joyce van Bavel 6.76 m Bergen op Zoom 01-10-2016  
kogel M55 Bart Langenberg 8.36 m Bergen op Zoom 30-09-2016  
100m M55 Bart Langenberg 14"87 Bergen op Zoom 01-10-2016  
ver M45 Frank Bossers 5.18 m Bergen op Zoom 30-09-2016  
4 x 800 meter V Sen Isa Videler (MA) 9'34"64 Amstelveen 25-09-2016 1e NK MA
  Sanne van Gils (MA)      
  Anouk van Gils (MB)      
  Anouk Prop (MB)      
kogel V F20 Joyce van Bavel 6.74 m Terneuzen 03-09-2016  
3000m V Sen/MA Sanne van Gils 10'17"11 Hengelo 18-09-2016  
Zweedse Estafette V Sen Anouk Prop 2'19"98 Hengelo 18-09-2016
  Isa Videler      
Suzanne van Eijck      
Laura van Haaften      
Zweedse estafette M Sen/ JA Martin Oonincx 2'02"61 Hengelo 18-09-2016
  Toon Ijzerman      
  Jim van Gorkum      
  Wislet de Hair      
5000m MA Sanne van Gils 17'56"83 Spijkenisse 07-09-2016  
60m horden MD Trijntje van Elzakker 10"04 Amsterdam 04-09-2016  
kogelslingeren M Sen Joost Dumas 48.52 m Weert 28-08-2016  
polshoog M40 Koen Haest 3.00 m Sint Niklaas (B) 07-08-2016  
polshoog JC Jip Haest 3.32 m Brasschaat (B) 02-08-2016  
800m MB Anouk Prop 2'13"58 Bergen op Zoom 16-07-2016  
1 Engelse Mijl V Sen Sanne van Gils 5'18"56 Bergen op Zoom 16-07-2016  
polshoog Meisje D Lotte Haest 2.45 m Bergen op Zoom 16-07-2016  
polshoog M35/M40 Koen Haest 2.85 m Bergen op Zoom 16-07-2016  
kogelslingeren M50 Eric van der Linden 20.62 m Bergen op Zoom 16-07-2016  
kogelslingeren M40 Marco Fokke 23.89 m Bergen op Zoom 16-07-2016  
1500m MB Anouk Prop 4'39"53 Rotterdam 07-07-2016  
1500m V45 Machteld Verdaasdonk 5'50"77 Rotterdam 07-07-2016  
400m Vrouwen T20 Joyc van Bavel 1'18"01 Nijmegen 03-07-2016  
4 x 400m MB Anouk van Gils, Anouk Prop, Annika Reuvers, Suzanne van Eijck 4'06"89 Breda 03-07-2016  
kogelslingeren JA Stephan Huis in 't Veld 53.11 m Breda 03-07-2016 3e NK Jun
100m JA/ MSen Jim van Gorkum 22"22 Breda 03-07-2016  
100m MB Suzanne van Eijck 12"71 Breda 02-07-2016  
400m horden JB Martin Oonincx 54"12 Breda 02-07-2016 2e NK Jun
100m JA/M Sen Jim van Gorkum 10"91 Breda 02-07-2016  
5000m MA Sanne van Gils 18'16"40 Breda 01-07-2016  
3000 m steeple V Sen Britt Vanthillo 12'15"81 Nijmegen 26-06-2016  
1000 m M55 Corné Haast 2'47"15 Tessenderlo (B) 22-06-2016  
polshoog MD Lotte Haest 2.40 m Vlaardingen 19-06-2016  
800m V45 Machteld Verdaasdonk 2'49"02 Roosendaal 18-06-2016  
kogelslingeren MSen Joost Dumas 48.26 m ev Amsterdam 17-06-2016  
kogelslingeren MSen Joost Dumas 48.26 m Steenbergen 07-06-2016  
polshoog MD Lotte Haest 2.30 m Rotterdam 11-06-2016  
polshoog JC Jip Haest 3.30 m ev. Rotterdam 11-06-2016  
200m M55 Corné Haast 27"57 Amersfoort 12-06-2016  
1500m MB Anouk Prop 4'49"31 Terenuzen 12-06-2016  
100m horden MB Merle van Elzakker 15'13 Terneuzen 12-06-2016  
100m MB Suzanne van Eijck 12"74 ev. Terneuzen 12-06-2016  
100m MB Charlie van Gorkum 12"74 ev. Terneuzen 12-06-2016  
400m MA Isa Videler 56"96 Leiden 11-06-2016  
speer MB Emma van Arendonk 47.52 m Waalwijk 08-06-2016  
4 x 100m M Sen/ JA Jim van Gorkum 43"57 Rotterdam 05-06-2016  
  Wislet de Hair        
  Guus Nijkamp        
  Martin Oonincx        
800m MC Meike Verdaasdonk 2'23"21 Oordegem (B) 04-06-2016  
5000m M55 Corné Haast 17'35"41 Amsterdam 29-05-2016  
speer V Sen/MA Emma van Arendonk 44.80 m Etten-Leur 29-05-2016  
1500 m Steeple JC Norbert Wijenberg 4'38"19 Den Haag 28-05-2016  
100m V T20 Joyce van Bavel 15"59 Breda 21-05-2016  
6 uur hardlopen VSen-V50 Rianne Winters 59.375 m Steenbergen 22-05-2016  
12 uur hardlopen M45 Jean-Antoin v.d. Rijzen 94.814 m Steenbergen 22-05-2016  
800m M55 Corné Haast 2'09"44 Utrecht 20-05-2016  
speer MB Emma van Arendonk 46.88 m Zundert 20-05-2016  
100m MSen/JA Jim van Gorkum 10"92 Tilburg 16-05-2016  
tienkamp JB Arjen de Kock 5111 pt Alphen a.d. Rijn 14/15-05-2016  
800m M55 Corné Haast 2'09"91 Wageningen 13-05-2016  
1000m MB/MA/VSen Anouk Prop 2'58"62 Barendrecht 12-05-2016  
1500 m Steeple JC Norbert Wijenberg 4'41"89 Barendrecht 12-05-2016  
600m MA pupillen Anouk Verdaasdonk 1'54"02 Barendrecht 12-05-2016  
discus M55 Corné Haast 25.92 m Terneuzen 08-05-2016  
speer MB Emma van Arendonk 45.80 m Rotterdam 08-05-2016  
200m MB Charlie van Gorkum 25"86 Rotterdam 08-05-2016  
4 x 100m JB Wislet de Hair, Arjen de Kock, Martin Oonincx, Guus Nijkamp 44"70 Rotterdam 08-05-2016  
100m horden MB Charlie van Gorkum 15"19 Rotterdam 08-05-2016  
1500m V45 Machteld Verdaasdonk 5'56"68 Middelharnis 05-05-2016  
400m M55 Corné Haast 59"46 Breda 06-05-2016  
1 Engelse Mijl V Sen Sanne van Gils 5'20"04 Oud-Beijerland 21-04-2016
100m JA Jim van Gorkum 11"04 Drunen 01-05-2016
gewichtwerpen M35 Mickel van Eekeren 8.88 m Eeklo (B) 16-04-2016
25 kilometer V65 Rietje Corstens 2u27'22" Rotterdam 11-04-2016
30 kilometer V65 Rietje Corstens 3u01'37" Rotterdam 11-04-2016
Marathon V65 Rietje Corstens 4u27'54" Rotterdam 11-04-2016
kogelslingeren M35 Mickel van Eekeren 31.65 m Steenbergen 09-04-2016  
polshoog MD Lotte Haest 2.15 m Bergen op Zoom 02-04-2016  
20 km weg M60 Léonhard van Egeraat 1u32'13" Alphen a/d Rijn 06-03-2016  
20 km weg V45 Petra Bruijs 1u29'23" Alphen a/d Rijn 06-03-2016  
800m indoor M55 Corné Haast 2'11"43 Gent (B) 06-03-2016 NR M55
600m indoor MA pup Anouk Verdaasdonk 1'58"78 Apeldoorn 06-03-2016  
jaarvergaderen diverse spado-leden 21u58 Bergen op Zoom 04-03-2016  
400m indoor MA/VSen Isa Videler 56"85 Apeldoorn 21-02-2016 1e NK indoor
800m indoor MB/MA/VSen Anouk Prop 2'15"55 Apeldoorn 21-02-2016 2e NK indoor
kogelslingeren JA Stephan Huis in 't Veld 51.59 m Eindhoven 13-06-2016  
20km weg V45 Petra Bruijs 1u32'14 Barcelona  (E) 14-02-2016  
10 k weg meisjes A Sanne van Gils 39'24" Schoorl 14-02-2016  
kogel indoor M50 Eric van der Linden 9.88 m Apeldoorn 14-02-2016  
400 m indoor  MA/VSen Isa Videler 57"38 Apeldoorn 31-01-2016  
1500 m indoor MB Anouk Prop 4'49"72 Apeldoorn 31-01-2016  
hoog indoor JA/MSen Sven van Merode 2.16 m Apeldoorn 31-01-2016 NR! video!
60m horden indoor MB Merle van Elzakker 9"34 Apeldoorn 31-01-2016  
polshoog indoor JC Jip Haest 2.80 m Apeldoorn 24-01-2016  
800 m indoor MC Meike Verdaasdonk 2'25"20 Apeldoorn 24-01-2016  
200 m indoor MA/V Sen Isa Videler 25"74 Gent (B) 16-01-2016  
800 m indoor V45 Machteld Verdaasdonk 2'51"34 Gent (B) 16-01-2016  
800 m indoor MC Meike Verdaasdonk 2'26"36 Gent (B) 16-01-2016  
60 m indoor MB Charlie van Gorkum 8"10 Gent (B 16-01-2016  
60 m horden indoor MA Isa Videler 9"34 Amsterdam 10-01-2016  
10 EM weg V45 Petra Bruijs 1u11'09" Woudenberg 09-01-2016  
60 m horden indoor M Sen Wicher Nijkamp 8"17 Gent (B) 02-01-2016  
60 m indoor M Sen Wicher Nijkamp 7"01 Gent (B) 02-01-2016  
60 m indoor JA Jim van Gorkum 7"02 Gent (B) 02-01-2016  
60 m horden indoor MB Merle van Elzakker 9"40 Gent (B) 02-01-2016  
60 m horden indoor MA Isa Videler 9"47 Amsterdam 13-12-2015  
polshoog MD Lotte Haest 2.01 m Gent (B) 12-12-2015  
50 m indoor V Sen Laura van Haaften 7"09 Zoetermeer 12-12-2015  
800 m indoor MA/VSen Isa Videler 2'16"75 Apeldoorn 20-12-2015  
400 m indoor M50/55 Corné Haast 1'00"54 Apeldoorn 20-12-2015  
60 m indoor JA Jim van Gorkum 7"09 Gent (B) 19-12-2015  
60 m indoor MB Charlie van Gorkum 8"15 Gent (B) 19-12-2015  
800 m indoor MC Meike Verdaasdonk 2'27"85 Gent (B) 19-12-2015  
1000 m indoor MA pup Anouk Verdaasdonk 3'33"99 Gent (B) 19-12-2015  
60 m indoor MA pup Anouk Verdaasdonk 9"07 Gent (B) 19-12-2015  
60 m indoor JA Jim van Gorkum 7"21 Gent (B) 05-12-2015  
           
35 m indoor MA pup Trijntje van Elzakker 5"78 Halsteren 31-10-2015  
hoog indoor MA pup Trijntje van Elzakker 1.41 m Halsteren 31-10-2015  
kogel indoor MA pup Lotte Haest 9.61 m Halsteren 31-10-2015  
Marathon V 60 Joleen Jansen 3u32'05" Eindhoven 11-10-2015 2e plaats V60
15 km op de weg V60 Joleen Jansen 1u12'29" Eindhoven 11-10-2015  
20 km op de weg V60 Joleen Jansen 1u37'18" Eindhoven 11-10-2015  
25 km op de weg V60 Joleen Jansen 2u02'50" Eindhoven 11-10-2015  
30 km op de weg V60 Joleen Jansen 2u28'15" Eindhoven 11-10-2015  
Marathon M70 Rob Schmidt 4u13'12" Eindhoven 11-10-2015 4e plaats M70
30 km op de weg M70 Rob Schmidt 2u50'46" Eindhoven 11-10-2015  
25 km op de weg M70 Rob Schmidt 2u22'16" Eindhoven 11-10-2015  
gewichtwerpen M35 Mickel van Eekeren 8.23 m Eeklo (B) 10-10-2015  
Zweedse Estafette Meisjes A/B Suzanne van Eijck, Charlie van Gorkum, Annika Reuvers, Merle van Elzakker 2'26"14 Amstelveen 27-09-2015 3e NK Estaffete Meisjes C
100m V45 Petra Bruijs 16"69 Bergen op Zoom 26-09-2015  
800m V40/V45 Petra Bruijs 2'54"3 Bergen op Zoom 26-09-2015  
speerwerpen M60 Léonhard van Egeraat 21.71 m Bergen op Zoom 26-09-2015  
kogelstoten M60 Léonhard van Egeraat 6.45 m Bergen op Zoom 26-09-2015  
1500m M60 Léonhard van Egeraat 5'15"9 Bergen op Zoom 26-09-2015  
100m M60 Léonhard van Egeraat 15"39 Bergen op Zoom 26-09-2015  
10.000 m M60 Léonhard van Egeraat 41'02"0 Essen (B) 19-09-2015  
100m JB Jim van Gorkum 11"18 Bergen op Zoom 13-09-2015  
100m M Sen Wicher Nijkamp 10"99 Bergen op Zoom 13-09-2015 een 52 jaar oud record uit de boeken!
1000 m M55 Corné Haast 2'49"07 Mechelen (B) 06-09-2015  
300m horden MC Annika Reuvers 45"90 Amsterdam 05-09-2015 3e plaats bij C-interland
400m V T20 Joyce van Bavel 1'19"32 Terneuzen 05-09-2015  
4 x 80m MC Kim van Merode, Merle van Elzakker, Suzanne van Eijck, Charlie van Gorkum 40"33 Amsterdam 29-08-2015  
1500m steeple MC Anouk van Gils 5'34"46 Amsterdam 29-08-2015  
100 m horden JC Guus Nijkamp 13"87 Amsterdam 29-08-2015  
110 m horden MSen Wicher Nijkamp 14"73 Weert 30-08-2015  
3000m W45 Petra Bruijs 12'12"45 Papendrecht 29-08-2015  
3000m M60 Léonhard van Egeraat 11'20"83 Papendrecht 29-08-2015  
3000m W45 Petra Bruijs 12'24"61 Goes 14-08-2015  
3000m M60 Léonhard van Egeraat 11'27"36 Goes 14-08-2015  
hoog JB Sven van Merode 2.10 m Amsterdam 01-08-2015 NR 4e NK Senioren!
300m MC Suzanne van Eijck 42"29 Beveren (B) 29-07-2015  
kogelslingeren M Sen Joost Dumas 46.65 m Amsterdam 30-07-2015  
60 m horden MA pup Trijntje van Elzakker 12'34 Lokeren (B) 18-07-2015  
1500m MC Anouk van Gils 4'56"79 Rotterdam 16-07-2015  
3000m MB Sanne van Gils 10'33"55 Vught 12-07-2015  
80m horden MC Merle van Elzakker 12"54 Vught 12-07-2015  
80m MC Charlie van Gorkum 10"43 Vught 12-07-2015  
speer V T20 Joyce van Bavel 18.79 m Roosendaal 11-07-2015  
speer V50 Carol v.d. Vorst 22.83 m Roosendaal 11-07-2015  
discus V50 Carol v.d. Vorst 24.43 m Roosendaal 11-07-2015  
kogel V50 Carol v.d. Vorst 9.85 m Roosendaal 11-07-2015  
1500m M55 Corné Haast 4'28"19 Utrecht 10-07-2015  
100m horden JC Guus Nijkamp 14"09 Best 05-07-2015  
10-kamp JB Arjen de Kock 4935 pt Best 4/5-07-2015  
2000m steeple MB Anouk Prop 7'19"75 Breda 28-06-2015  
200m JB Jim van Gorkum 22"52 Breda 28-06-2015  
hoog JB Sven van Merode 2.07 m Breda 28-06-2015 1e NK JB
1500m M55 Corné Haast 4'29"97 Eindhoven 27-06-2015  
400m horden MB Isa Videler 1'02"19 Breda 27-06-2015 1e NK MB
kogelslingeren JB Stephan Huis in 't Veld 56.77 m Breda 27-06-2015 1e NK JB
3000m M60 Léonhard van Egeraat 11'27"9 Dordrecht 23-06-2015  
100 m JB Jim van Gorkum 11"18 ev Etten-Leur 21-06-2015  
gewichtwerpen M35 Mickel van Eekeren 7.93 m Eeklo (B) 20-06-2015  
kogelslingeren M Sen Joost Dumas 45.31 m Eeklo (B) 20-06-2015  
kogelslingeren JB Stephan Huis in 't Veld 55.76 m Eeklo (B) 20-06-2015  
hoog JB Sven van Merode 2.05m Delft 14-06-2015  
100 m JB Jim van Gorkum 11"18 Delft 14-06-2015  
kogel V50 Carol van de Vorst 9.81 m Zierikzee 14-06-2015  
speerwerpen M50 Armand Kertzman 34.31 m Zierikzee 14-06-2015  
kogelstoten M50 Armand Kertzman 10.11 m Zierikzee 13-06-2015  
discuswerpen M50 Armand Kertzman 30.84 m Zierikzee 13-06-2015  
10-kamp JB Arjen de Kock 4690 pt Best 6/7-06-2015  
kogeslingeren M Sen Joost Dumas 43.14 m Steenbergen 02-06-2015  
Zweedse Estafette V Sen Anouk Prop, Laura van Haaften, Larissa Schut, Anique Videler 2'25"96 Nijmegen 07-06-2015  
800m M55 Corné Haast 2'09"96 Nijmegen 07-06-2015  
1500m MB Sanne van Gils 4'50"08 Nijmegen 07-06-2015  
110 m h Wicher Nijkamp 14"77 Nijmegen 07-06-2015  
5000 m M60 Léonhard van Egeraat 20'38"0 Steenbergen 02-06-2015  
1500m M55 Corné Haast 4'35"18 Vilvoorde (B) 31-05-2015  
2000m steeple MB Anouk van Gils 7'47"25 Vilvoorde (B) 31-05-2015  
100m JB Jim van Gorkum 11"28 Tilburg 25-05-2015  
10-kamp JB Arjen de Kock 4458 pt Tilburg 23/24-05-2015  
7-kamp MB Isa Videler 4669 pt Tilburg 23/24-05-2015  
2000m steeple MB Anouk Prop 8'21"89 Barendrecht 21-05-2015  
1500m steeple MC Anouk van Gils 5'36"49 Barendrecht 21-05-2015  
3000m MB Sanne van Gils 10'35"69 Vught 14-05-2015  
kogelslingeren V Sen Linda Prop 53.08 m Eindhoven 14-05-2015 1e NK Studenten
400m MB Isa Videler 57"15 Terneuzen 10-05-2015  
1500m MB Sanne van Gils 4'50"62 Utrecht 08-05-2015  
kogel V Sen Linda Prop 12.46 m Uden 03-05-2015  
3000m V55/60 Joleen Jansen 12'58"95 Uden 03-05-2015  
kogel V Sen Linda Prop 12.38 m Bergen op Zoom 19-04-2015  
kogelslingeren M Sen Joost Dumas 41.56 m Bergen op Zoom 19-04-2015  
3000m M55 Corné Haast 9'51"62 Ninove (B) 12-04-2015  
Marathon  M70 Rob Schmidt 4u32'16" Rotterdam 12-04-2015  
30 k op de weg M70 Rob Schmidt 3u02'57" Rotterdam 12-04-2015  
25 k op de weg M70 Rob Schmidt 2u31'18" Rotterdam 12-04-2015  
10 k op de weg V60 Joleen Jansen 45'46" Barendrecht 06-04-2015  
5 k op de weg MB/MA Sanne van Gils 19'36" Brunssum 29-03-2015  
kogelslingeren M35 Mickel van Eekeren 29.72 m Bergen op Zoom 27-03-2015  
kogelslingeren M Sen Joost Dumas 40.78 m Bergen op Zoom 27-03-2015  
kogelslingeren JB Stephan Huis in 't Veld 52.83 m Bergen op Zoom 27-03-2015  
1000m indoor MA pup Anouk Verdaasdonk 3'36"31 Gent (B) 21-03-2015  
10k weg M55 Corné Haast 36'12" Drunen 15-03-2015  
ver indoor MA pup Trijntje van Elzakker 4.12 m Apeldoorn 08-03-2015  
200m indoor JB Jim van Gorkum 22"96   video Apeldoorn 01-03-2015 3e NK
1500m indoor MB Sanne van Gils 4'53"44 video Apeldoorn 01-03-2015 3e NK
1500m indoor MC Anouk van Gils 5'06"62 Apeldoorn 28-02-2015  
hoog indoor JB Sven van Merode 2.04 m video Apeldoorn 01-03-2015 1e NK
60 m horden indoor M Sen Wicher Nijkamp 8"25 Hoboken (B) 15-02-2015  
60 m horden indoor MB Isa Videler 9"44 Apeldoorn 15-02-2015  
800 m indoor M55 Corné Haast 2'12"47 Apeldoorn 15-02-2015 NR en 1e NK
3000 m indoor M55 Corné Haast 9'53"91 Apeldoorn 15-02-2015 1e NK
10 k weg MA/MB Sanne van Gils 40'18" Schoorl 08-02-2015 4e NK
1500 m indoor M55 Corné Haast 4'31"71 Apeldoorn 25-01-2015  
hoog indoor JB Sven van Merode 2.01 m Apeldoorn 24-01-2015  
60 m indoor M Sen Wicher Nijkamp 7"05 Antequera (E) 17-01-2015  
ver indoor JD Ramon Biondina 4.65 m Apeldoorn 17-01-2015  
1500 m indoor MC Anouk van Gils 5'11"66 Apeldoorn 18-01-2015  
ver indoor MC Annika Reuvers 5.26 m Apeldoorn 18-01-2015  
60m horden indoor MC Annika Reuvers 9"63 Apeldoorn 18-01-2015  
1000m indoor MD Meike Verdaasdonk 3'22"23 Apeldoorn 17-01-2015  
60m horden indoor JC Guus Nijkamp 8"89 Apeldoorn 18-01-2015  
60m horden indoor JD Jip Haest 10"25 Apeldoorn 17-01-2015  
60m horden indoor JD Ramon Biondina 10"25 Apeldoorn 17-01-2015  
hoog indoor JB Sven van Merode 1.95 m Dordrecht 10-01-2015  
400m indoor vrouwen F20 Joyce van Bavel 1'28"10 Utrecht 10-01-2015  
hoog indoor vrouwen F20 Joyce van Bavel 1.35 m Utrecht 10-01-2015  
800 m indoor MB Isa Videler 2'19"80 Gent (B) 10-01-2015  
200m indoor JB Jim van Gorkum 23"34 Gent (B) 10-01-2015  
60m horden indoor M Sen Wicher Nijkamp 8"30 Antequera (E) 03-01-2015  
60m horden indoor MA pup Trijntje van Elzakker 12"58 Gent (B) 28-12-2014  
200m indoor MB Isa Videler 26"52 Gent (B( 26-12-2014  
hoog indoor JB Sven van Merode 1.94 m Gent (B) 20-12-2014  
60m indoor MB/MC Charlie van Gorkum 8"19 EV. Gent (B) 20-12-2014  
50m horden indoor JC Guus Nijkamp 7"85 Utrecht 19-12-2014  
800m  indoor MC Anouk van Gils 2'29"51 Gent (B) 20-12-2014  
25 kilometer V65 Rietje Corstens 2u35'56" Istanbul 14-11-2014
30 kilometer V65 Rietje Corstens 3u08'20" Istanbul 14-11-2014
Marathon V65 Rietje Corstens 4u30'12" Istanbul 14-11-2014